WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Strona główna

20170921_084831.jpg
Pokaz tańca w Mirosławiu
Dzień Kropki (1).jpg
Międzynarodowy Dzień Kropki

KROPKA, DOT, POINT, PUNKTO, PUNTO czy PUNT, bez względu na to w jakim kraju mieszkamy 15 września wszystkich nas łączy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI ... i kropka. Nasza szkoła już po raz drugi zarejestrowała swoje świętowanie w bazie szkół obchodzących niniejsze święto!!!

więcej
DSC00351.JPG
Witaj Szkoło!

Dzień dobry, szkoło! Jesteśmy, choć wiatr po liściach szeleści, choć lato jeszcze nie zgasło (…)” 

Niełatwo było i nam pożegnać beztroskę wakacyjnych dni, kiedy 4 IX rozpoczynaliśmy rok szkolny 2017/2018. Z drugiej jednak strony wielu z nas czekało już na ten czas poznawania nowego, zdobywania doświadczeń i wiedzy. Cieszyliśmy się na myśl, że na powrót spotkamy kolegów, bliskich przyjaciół i tworzyć będziemy klasy.

więcej
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dnia 4 września 2017 r. Uroczysty apel odbędzie się w szkole w Mirosławiu o godz. 930.   Msza Św. w kaplicy w Mirosławiu o godz.830 Dyrektor i Nauczycie Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Ujskiej   Dzieci przedszkolne –  zajęcia 04.09.2017r.  od 800  do... więcej
DSC04549.JPG
Zakończenie roku szkolnego
Tak to już jest, że coś się zaczyna i coś się kończy.  Wszystko ma swój czas.  W przypadku roku szkolnego to czerwiec podsumowuje to, co wypełniało kolejne dni i miesiące życia szkolnej rzeczywistości, by potem wrzesień mógł się stać początkiem nowej przygody.  Podsumowanie miało sympatyczny charakter, jak zawsze z odrobiną... więcej
IMG_20170622_094658.jpg
Wycieczki klas IV – VI
Ostatni tydzień roku szkolnego obfitował w wycieczki. We wtorek – 20 czerwca – ruszyliśmy po przygodę do Power Bank Piła. Po raz pierwszy postanowiliśmy zagrać w laserowy paintball. Trafiliśmy do mrocznej areny pełnej labiryntów i … zaczęła się gra! Była sportowa rywalizacja, silne  emocje i trochę strachu. Wyłonieni zostali wśród... więcej
IMG_8388.JPG
Egzamin na kartę rowerową
19 czerwca uczniowie klasy IV naszej szkoły przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Po pozytywnie zaliczonej części teoretycznej przyszła kolej na sprawdzenie umiejętności jazdy w praktyce. Ruszanie z miejsca, jazda po prostej i slalomem, zawracanie oraz zatrzymanie pojazdu – to tylko niektóre zadania wykonywane przez dzieci. Gratulujemy szczęśliwej piętnastce  zdanego egzaminu! Dodatkowo Panie policjantki przeprowadziły również pogadankę na... więcej
Informacja
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Ujskiej informuje, że od roku szkolnego 2017/2018 uczniowie klas I-IV będą spełniać obowiązek szkolny w budynku szkolnym w Mirosławiu, a uczniowie klas V-VIII w Nowej Wsi Ujskiej. więcej