WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Strona główna

Zakończenie roku
Serdecznie zapraszamy  na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dnia 23 czerwca  2017 r.  Uroczysty apel odbędzie się  w szkole w Nowej Wsi Ujskiej (kl. IV-VI i przedszkole)  ok. godz.930, w Mirosławiu  (kl. I-III i przedszkole) o godz. 1100.   Msza Św. w kaplicy w Nowej Wsi Ujskiej w piątek o... więcej
IMG_8037.JPG
Wycieczka do Trójmiasta
Poranna aura z dnia 12 czerwca br. nie zachęcała do podróży. Przed godziną 600  ( czas naszej zbiórki ) lunął rzęsisty deszcz. Wszyscy martwili się, co czeka nas dalej… Jak okazało się później – niepotrzebnie! Ani razu podczas trzydniowej wycieczki nie zmokliśmy, a więc i pogoda była po naszej stronie!... więcej
IMG_0001.JPG
Przedstawienie kl. II
KAŻDY MIEJSCE MA W PRZYRODZIE Pod takim hasłem przebiegało przedstawienie, które przygotowała  klasa II. Tematem przewodnim była rozmowa dzieci o tym, że zwierzęta, rośliny i ludzie mają swoje miejsce w przyrodzie i są tak samo ważne. Świat jest pełen stworzeń i każdy żyć tu może. Uczniowie przygotowali pomysłowe kukiełki i... więcej
DSC04147.JPG
I Turniej Piłki Nożnej w Nowej Wsi Ujskiej
W nawiązaniu do organizowanego w Kruszewie turnieju piłkarskiego LOLEK klas I-III nasza szkoła podjęła się zorganizowania turnieju dla  klas IV-VI. Chęć  udziału w turnieju zgłosiły drużyny z Kruszewa, Ujścia i Nowej Wsi Ujskiej. Po otwarciu  zawodów przez ks. proboszcza Roberta Różańskiego zacięta rywalizacja, która toczyła się na orliku, pozwoliła wyłonić... więcej
P1010027.JPG
Dzień Mamy w Mirosławiu
30 maja w przedszkolu w Mirosławiu odbył się Dzień Mamy. Od rana panowała krzątanina. Dzieci nakrywały i dekorowały stoły. Gdy wszystko było już gotowe, z niecierpliwością czekały na przybycie rodziców. Gości powitała Kalina i…  zaczęły się występy. Dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Rodzicom najwięcej radości sprawiły tańce w wykonaniu... więcej
11 056.jpg
Wycieczka rowerowa klasy III
W słoneczny poniedziałek, 29 maja 2017 r. klasa III z wychowawczynią i Panią Bożenką Grams wybrała się na wycieczkę rowerową do Jabłonowa. Dzieci wyruszyły ze szkoły w radosnych nastrojach. Najpierw przejeżdżały obok zabudowań tzw. Buków, później pojechały  do Jabłonowa. Śniadanie zjadły przy budynku świetlicy wiejskiej. Następnie bawiły się na placu... więcej
DSC04293.JPG
Festyn
IMG_7923.JPG
IV Nadnotecki Bieg Jagiełły
Kolejny raz z dystansem 9,5 km zmagali się w dniu 3 czerwca uczniowie startujący w IV Nadnoteckim Biegu Jagiełły. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: z kl. IV- Julia Jessa, Irmina Kolonista Weronika Staszak, Kacper Pławuszewski, Wiktoria Wąsikowska i Piotr Basta, z kl. V – Alan Lelis oraz Otylia Cyrulik... więcej