WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Strona główna

TURNIEJ LOLEK (2).jpg
Turniej piłkarski LOLEK
13 października 2012 r. chłopcy z klasy II i III brali udział w II Turnieju Piłki Nożnej „Lolek” w Kruszewie. Szkołę reprezentowali uczniowie: Cyprian Rokita, Dominik Twardecki, Dawid Krzyżanowski, Kacper Szonda, Aleksander Kaczor, Wiktor Pełechaty, Adam Terka, Dawid Dulewicz, Miłosz Tabiś i Fabian Cyrulik – przygotowani przez panią Danutę Nowak... więcej
Pasowanie (4).JPG
Pasowanie pierwszoklasistów
12 października br. w naszej szkole odbyło sie pasowanie pierwszoklasistów. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu i powitaniem zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: ks. kanonik Robert Różański, radny Nowej Wsi Ujskiej Pan Jan Maślak, sołtysi - Jan Hajt i Zenon Krause, dyrektor ZEAS w Ujściu pani Grażyna Gwardzik, przedstawiciele Rady... więcej
Wybory do Samorządu Szkolnego
Pod koniec września zostały zorganizowane w naszej szkole wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedzone tygodniową kampania wyborczą. Wszyscy kandydaci przygotowali plakaty, na których umieszczali wspaniałe programy własnego autorstwa. Przeprowadzone glosowanie wyłoniło 3 osoby, które tym samym zostały: Przewodniczący: Radosław Potoczko kl.VI Zastępcy przewodniczącego: Weronika Ignacy kl.IV oraz Jowita Zdzierela kl.V Pozostali kandydaci... więcej
DZIEŃ CHŁOPAKA (3).JPG
Dzień Chłopca
30 września 2012 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Była to pierwsza impreza, zorganizowana pod patronatem Samorządu Uczniowskiego, w roku szkolnym 2012/2013. Przygotowałyśmy swoim chłopcom zabawne konkurencje, w których z humorem, wychwalałyśmy liczne zalety płci przeciwnej. Chłopcy m.in. w bardzo ciekawy sposób wiązali krawaty, odgadywali marki samochodów, podawali przepisy ... więcej
Dożynki
23 września 2012r. w Mirosławiu odbyły się dożynki gminne. Obchody rozpoczęto mszą świętą. Następnie barwnym korowodem wszyscy przeszli przez wieś na plac przy WPS na dalsze uroczystości. Były podziękowania rolnikom za tegoroczne zbiory i skosztowanie chleba. Dzieci z klasy II i III  w pięknych, kolorowych strojach zatańczyły krakowiaka i czeską... więcej
Rozpoczęcie roku szkolnego (2).JPG
Rozpoczęcie roku szkolnego
3 września 2012 Mszą świętą w kaplicy w Nowej Wsi Ujskiej rozpoczęliśmy rok szkolny 2012/2012. Po przejściu do szkoły -  w dalszej części uroczystości - pani dyrektor Małgorzata Walerowska  powołując się na słowa  znakomitej poetki Wisławy Szymborskiej powiedziała: „każdy początek, to tylko ciąg dalszy”. Otwieramy nową kartę w historii szkoły.... więcej