WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Strona główna

DSC03312.JPG
Kolejna edycja OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom” 2017 za nami!
13 marca  w sali wiejskiej w Nowej Wsi Ujskiej odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Zakwalifikowało się do niego 19 uczniów szkół podstawowych, 11  gimnazjalistów i 3 osoby ze szkół ponadgimnazjalnych. Nas reprezentowali: Oliwier Parzybut, Mikołaj Ilczuk, Piotr Basta, Julia Jankowska, Otylia Cyrulik, Zuzanna Maślak, Zuzanna Basta, Agata Grams,... więcej
DSC03234.JPG
Dzień Kobiet
NAJWIĘCEJ WITAMINY, MAJĄ POLSKIE DZIEWCZYNY… Takie hasło przyświecało nam z okazji Dnia Kobiet, które uczciliśmy  8 marca. Postanowiliśmy wybrać z naszej piękniejszej części szkoły SUPERKOBIETKĘ 2017. Nasze koleżanki zostały poddane wielu próbom. Musiały udowodnić, że potrafią rozwiązać niejednokrotnie bardzo trudne i podchwytliwe zagadki. Inny test polegał na układaniu jak najwyższej... więcej
kino.gif
Jak w starym kinie…
Tym razem kolejne popołudniowe spotkanie uczniów kl. IV-VI zdominował film. Podczas projekcji zadbaliśmy o szczegóły: zaciemnienie sali, właściwe nagłośnienie i … zestaw prawdziwego kinomana: kubełki z popcornem. Było i ciekawie, i smacznie!  więcej
11 026.jpg
Bal karnawałowy
P1010038.JPG
Bal karnawałowy przedszkolaków
16 lutego w przedszkolu w Mirosławiu odbył się bal karnawałowy. Gościły na nim przedszkolaki z Nowej Wsi Ujskiej. Od rana było dużo zamieszania. Dzieci nie mogły się doczekać, by założyć swój kostium. Po przywitaniu przez panią Kasię wszystkich bajkowych postaci (księżniczek, Batmanów, wróżek, Spidermanów, kowbojów, biedronek ,motyli i innych) rozpoczęła... więcej
DSC03159.JPG
Dyskoteka walentynkowa
KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWO !!! Ostatni tydzień karnawału uczniowie naszej szkoły spędzili w miłym nastroju ponieważ 14 lutego zorganizowano specjalnie dla nich dyskotekę karnawałowo –walentynkową. Na parkiecie nie brakowało tancerzy, którym do tańca przygrywał niezastąpiony DJ Max z klasy VI. Nie zabrakło walentynkowego quizu, w którym należało wykazać się wiedzą dotycząca niniejszego święta.... więcej
DSC03150.JPG
Konkurs języka angielskiego
„WE” LOVE ENGLISH ;) 14 lutego  tradycyjnie od kilku lat reprezentacja naszej szkoły bierze udział w organizowanym przez Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Ujściu konkursie drużynowym „I love English”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu była Szkocja. Znając regulamin konkursu, przygotowywaliśmy się do niego, zgłębiając m.in.  tajemnice Loch Ness, szkockich kiltów... więcej
DSC03143.JPG
Pogadanka o bezpieczeństwie