Ślubowanie pierwszoklasistów

Tropimy literki, tropimy cyferki,

tropimy przyrodę i świata urodę.

Melodię i nutki, radości i smutki

szukamy, aż prawdę poznamy”

 

5 października – to ważna data w życiu naszej szkoły. Tego dnia siedmioro uczniów z pierwszej klasy złożyło uroczyste ślubowanie. Dzieciom towarzyszyli rodzice, nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście. Pierwszaki pokazały co potrafią – recytowały, czytały, śpiewały i tańczyły. Są gotowe do szkolnej podróży - do odkrywania i poznawania świata!

Po ślubowaniu, Pani dyrektor Małgorzata Walerowska uroczyście włączyła do naszej szkolnej rodziny uczniów I klasy dotykając ich ramienia czarodziejskim ołówkiem. Była to niezwykle doniosła i wzruszająca chwila. Na pamiątkę uczniowie otrzymali statuetki od Rady Rodziców wręczone przez Panią Annę Wrotecką, słodkości przekazane przez Panią dyrektor ZEAS Grażynę Gwardzik , upominki od rodziców, rożki smakołyków od Samorządu Uczniowskiego , prezent od klasy II i życzenia szkolnych sukcesów. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Po „sesji zdjęciowej”dzieci, rodzice i goście świętowali przy przy wspólnym poczęstunku, przygotowanym przez rodziców pierwszaków. Niech to piękne spotkanie pozostanie w pamięci i sercu.